Huvudkontor, Sollentuna

Växel: 08-920045
Support: 08-969750
Fax: 08-355315
E-post: info@videvox.se

Videvoxgruppen AB
Box 6093
19206 Sollentuna
Besöksadress
Sollentunavägen 225a
19135 Sollentuna

Videvox huvudkontor i Sollentuna, Stockholm. Utgångspunkt för många av våra tekniker, samt vår primärlager för produkter och reservdelar. Ledning, ekonomiavdelning och logistik arbetar alla i Sollentuna.

Kontor, Sandvika

Växel: +47 67 57 31 00
E-post: info@videvox.no

Videvox Norge AS
Postboks 67
N-1322 Hövik
Norge
Besöksadress:
Eyvind Lyches vei 23B
N-1338 Sandvika
Norge

Videvox Norgekontor är bas för våra affärer på den norska marknaden.

Kontor, Strömstad

Växel: 08-920045
Fax: 0526-12643
E-mail: info@videvox.se

Besöks- & postadress
Södra Hamngatan 25
452 30 Strömstad

Videvox västkustkontor i Strömstad där försäljnings- och marknadsavdelningen är placerad. Kontoret är också utgångspunkt för ett antal av våra tekniker, med arbetsområde i västra och södra Sverige.

Serviceavdelning, Göteborg

Direkt: 031-186066
E-mail: info@videvox.se


Avdelningskontor för våra Göteborgsbaserade tekniker. Service och support för våra kunder i västra Sverige.

Serviceavdelning, Malmö

Direkt: 040-6986270
E-mail: info@videvox.se


Avdelningskontor för våra Malmöbaserade tekniker. Service och support för våra kunder i södra Sverige.

Serviceavdelning, Bergen

Direkt: +47 952 81 772
E-mail: info@videvox.no


Avdelningskontor för våra Bergenbaserade tekniker. Service och support för våra kunder på det norska västlandet.

Serviceavdelning, Trondheim

Direkt: +47 911 12 575
E-mail: info@videvox.no


Avdelningskontor för våra Trondheimsbaserade tekniker. Service och support för våra kunder i midt-Norge.

Kontaktformulär


Personal

Videvox personal

Ulf Hellberg

VD
Direkt
08-6259755
E-post
ulf.hellberg@videvox.se
vCard

Marie Hellberg Westin

Styrekonom
Direkt
08-6259757
E-post
marie@videvox.se

Kjetil Granli

Ekonomidirektör
Direkt
+47 67 57 31 11
E-post
kjetil@videvox.no

Tuula Hedman

Ekonomi
Direkt
08-6259744
E-post
tuula@videvox.se

Eva Alver

Administration & Logistik
Direkt
+47 67 57 31 04
E-post
eva@videvox.no

Carl Sandberg

Rådgivare/Styrelsemedlem
E-post
carl@videvox.no

Lars Ekberg

Teknisk QA
Direkt
08-6259746
E-post
lars@videvox.se

Ken Knoph

Teknisk QA
E-post
ken@videvox.se

Tomas Olsson

Tekniker
E-post
tomas@videvox.se

Rune Lie

Teknisk sjef Norge
E-post
rune@videvox.no

Martin Taesler

Ljudtekniker
Direkt
08-6259748

Tobias Genberg

Utvecklare
Direkt
08-6259742

Martin Eastwood

Tekniker
Direkt
08-6259754

Mathias Rost

Driftchef
Direkt
08-6259758